Wycieczki zorganizowane dla przedszkoli i grup wczesnoszkolnych

Serdecznie zapraszamy na aktywne spotkania z przyrodą w Przystanku Zuzanów. Przygotowaliśmy specjalną ofertę skierowaną dla szkół i przedszkoli – przede wszystkim dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Dlaczego warto do nas przyjechać?

Wycieczki szkolne w Przystanku Zuzanów to wyjątkowa okazja na bezpośredni kontakt z przyrodą i naszymi wspaniałymi zwierzętami. Zależy nam na tym, aby dzieci mogły je nakarmić, pogłaskać i przytulić oraz dowiedzieć się o nich różnych ciekawostek. A moglibyśmy on naszych zwierzętach opowiadać godzinami… Z pewnością takie pozytywne doświadczenie zostanie na długo w pamięci najmłodszych.

 

Nasze zwierzęta są oswojone i przyjaźnie nastawione do dzieci. Dodatkowo w Przystanku tak dobraliśmy ich obsadę, aby każde z dzieci znalazło swojego „przyjaciela”. Podczas wycieczki spotkają się więc z ciekawskimi alpakami, łakomymi kózkami, sympatycznymi kucykami, kicającymi królikami i zabawnymi kurkami. Zarówno kózki jak i króliki to odmiany miniaturowe, więc idealne do spotkań z dziećmi, gdyż nie budzą w nich lęku, a wręcz przeciwnie, zachęcają do kontaktu. Kucyki zaś, to takie małe konie… 😉

Spotkania odbywają się na świeżym powietrzu, jednak gdy słońce mocno grzeje, lub z chmurki kilka kropel deszczu spadnie to mamy do dyspozycji przestronną altanę oraz ogrzewany i klimatyzowany pawilon – gdzie prowadzimy warsztaty plastyczne lub gdzie można posilić się po wcześniejszych atrakcjach.

 

Jak długo trwa wycieczka w Przystanku Zuzanów?

W zależności od wybranego wariantu wizyty trwa ona od 1,5 do nawet ponad 4 godzin.

Obok spotkania ze zwierzętami, wycieczki szkolne i przedszkolne mają do dyspozycji następujące atrakcje:

– warsztaty plastyczne – najczęściej przygotowujemy wspólnie z dziećmi małe alpaki, które zabiorą ze sobą na pamiątkę. Do ich zrobienia wykorzystujemy różne techniki plastyczne oraz najprawdziwszą wełnę z naszych alpak.

– ognisko lub grill – przygotujemy dla Was i rozpalimy. Wystarczy przywieźć swoje „smakołyki” i ciepły posiłek dla najmłodszych gotowy.

– zabawy plenerowe – dla wszystkich, którzy będą mieli jeszcze dość energii po wszystkich wcześniejszych atrakcjach. Zdarza się to jednak raczej rzadko 😉

– plac zabaw – zdolny pomieścić nawet większe grupy. Można się wspinać, bujać, zjeżdżać, skradać…

Krótkie podsumowanie wycieczek w sezonie 2022

Jaki jest koszt zorganizowania wycieczki szkolnej lub przedszkolnej w Przystanku Zuzanów?

Szczegółowy cennik znajduje się w zakładce „cennik”

Jak zarezerwować wizytę w Przystanku Zuzanów?

Najprościej zadzwonić pod numer: 515 28 14 14

lub skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie głównej (odpowiadamy na wiadomości w ciągu jednego dnia).

Do usłyszenia 😊

Często zadawane pytania:

  1. Czy podczas naszej wycieczki w ośrodku będą inni goście lub inne wycieczki? Cały Przystanek Zuzanów, czyli my, nasze zwierzęta oraz teren ośrodka pozostaje do Waszej wyłącznej dyspozycji.
  2. Kwestie przyziemne – czyli czy jest toaleta? Tak. Do dyspozycji naszych gości udostępniamy toaletę, z udogodnieniami  również dla najmłodszych.
  3. Czy możemy mieć własny prowiant? Jak najbardziej. Nawet powinni mieć Państwo swój, gdyż w Przystanku Zuzanów nie sprzedajemy żywności czy napojów. Naszą pasją są zwierzęta i na tym się koncentrujemy 😊
  4. Czy autokar będzie miał gdzie zaparkować? Tak. Dysponujemy odpowiednim miejscem parkingowym.
  5. Czy opiekunowie wycieczek też płacą za wizytę? Nie, opiekunowie nie płacą (kierowcy autokarów również nie). Przecież są w pracy, jak my 😊